نکاتی برای زیبایی ابرو

0
672
عکس آرایش ابرو ، دم ابرو کجاست ، قوس ابرو کجاست ، ابتدا ابرو کجاست ، چگون ابرو را آرایش کنم

نکته 1: وضعیت ابرو خود را ارزیابی کنید

بیایید در مورد مهمترین بخش که باعث زیباتر شدن صورت میشود ، یعنی ابرو صحبت کنیم.
مهمترین چیز در ابتدا کار برای زیبا نمودن ابرو این است که ابتدا بفهمید که چه کاری باید انجام دهید !! وقت آن است که با خود در مورد وضعیت فعلی ابروهای خود واقع بین باشید … پس شروع کنید، یک آینه جلوی صورتتان بگیرید .ابتدا وضعیت فعلی ابروهایتان را تایین کنید.

آیا ابروهایتان خیلی کم پشت هستند؟ آیا شما به خاطر برداشتن بیش از حد ابروانتان مقصر هستید؟ آیا در مناطق خاصی پراکنده هستند؟

آیا ابروهایتان ضخیم هستند؟ ابروهایتان پرپشت، نامنظم هستند؟ آیا در ابروهایتان موهای نامنظم وجود دارد که خارج از خط ابرویتان قرار دارند؟

اندازه شان چطور است ، کمی کوتاه هستند؟ دم کجا می افتد؟ آیا با افزایش سن دم از بین رفته است؟

آیا قوس ابروهایتان تیز است یا گرد است؟
هنگامی که وضعیت فعلی ابروهای خود را تعیین کردید ، می توانید بهتر تصمیم بگیرید که چه چیزی نیاز به تغییر دارد. آیا باید از پرپشتی ابرویتان کم کنید و پیرایشش کنید یا برعکس کم پشت است و باید کاری کنید که پر پشت به نظر برسد.

همچنین می توانید با استفاده از نکات این مقاله تصمیم بگیرید که کدام مراحل را انجام دهید ، در کنار این موضوع مشخص میشود که برای هر مرحله نیاز دارید چه محصولاتی را استفاده نمایید.

نکته 2: اصول آرایش ابرو را بشناسید

قبل از شروع به شکل دادن به ابروها ، می خواهم برخی از اصول آرایش را یاد بگیرید و چند دستورالعمل کلی را در ذهن داشته باشید.

این موارد ٪۱۰۰ در همه شرایط صحیح نیستند چون سایر فاکتورها مانند شکل صورت و مدل چشم میتوانند این موارد را تحت تاثیر قرار دهند . اما دانستن آنها می تواند به شما کمک کند تا بفهمید ابروهای شما باید بر روی صورتتان از کجا شروع شود و کجا پایان یابد.

ابروهای شما باید در دو بخش تجزیه و تحلیل شوند ، از ابتدا ابرو تا قوس ابرو ، و بعد از آن از قوسش تا دم ابرو.
به طور کلی ، قسمت اول ابرو (ابتدا تا قوس) باید از قسمت دوم ابرو (قوس به دم) طولانی تر باشد.
ابرو نباید قوسش خیلی زود همان ابتدا ابرو شروع شود.
نکته حرفه ای: اگر ابرو را به سه قسمت تقسیم کنیم شروع قوس ابرو از قسمت دوم است .

مراحل آرایش ابروها

  1. با استفاده از یک برس آرایش چشم نازک یا مداد خط چشم یا ابرو ، آن را به صورت عمودی در مرکز سوراخ بینی خود قرار دهیدیعنی از سوراخ بینی به سمت بالا به سمت ابرو قرار دهید. انتهایش باید دقیقاً خارج از گوشه داخلی چشم ، کمی خارج از مجرای اشک بیفتد. اینجا تقریباً همان نقطه ای است که باید ابروهای شما شروع شود.
  2. بعد ، با همان برس یا مداد ، آن را از نوک بینی خود به صورت مورب به سمت ابرو ببرید. آن را طوری قرار دهید که از نوک بینی عبور کند ، سپس از وسط عنبیه چشم عبور کرده و در آخر روی ابرو قرار گیرد.

به جایی که برس / مداد روی ابرو شما قرار دارد نگاه کنید. به طور کلی ، این نقطه ای است که باید بالاترین نقطه قوس ابرو شما باشد. فقط توجه داشته باشید که قوس شما باید در جایی باشد که استخوان ابرو برجسته است. (برای کمک به شما در این زمینه به عکس زیر با نمودار مراجعه کنید)

  1. اکنون ، مداد / برس را دوباره حرکت دهید ، این بار به طوری که از قسمت خارجی بینی به لبه خارجی چشم قرار بگیرد. این جایی است که به طور کلی می خواهید ابرو شما به پایان برسد منظور دم ابرو است.
    نکته مثبت: در برخی از افراد می تواند دم ابرو کمی جلوتر باشد و لی باز هم ظاهری زیبا برایشان به ارمغان بیاورد.

نکته 3: مشخص کنید که چشمان شما پهن است یا بسته است
بگذارید ببینیم چشمان شما پهن است یا بسته. نگاهی به چشمان خود ، در آینه بیندازید. شما باید سه کار انجام دهید …

ابتدا به یکی از چشمان خود نگاه کنید ، به اندازه ، به ویژه به فاصله گوشه داخلی تا گوشه خارجی چشم توجه کنید.
دوم ، به فضایی که بین دو چشم شما قرار دارد و فاصله بین آنها توجه کنید. از مجرای اشک چشم راست تا مجرای اشک چشم چپ خود تمرکز کنید.
سوم ، یک لحظه تصور کنید ، چشم دیگری را میخواهید بین آنها قرار دهید.
آیا می توانید در آن فضا چشم دیگری کاملاً بین آنها قرار دهید؟ اگر پاسخ مثبت است ، چشمان شما کاملاً از هم فاصله دارند و می توانید از نکته شماره 4 چشم پوشی کنید.

اگر می توانید در آن فضا چشم دیگری کاملاً بین آنها قرار دهید ؟؟ در این صورت ، مراحل بعدی را انجام دهید.

حال ، با نگاهی به فاصله بین آنها بیندازید، اگر آن فضا (مجرای اشك تا مجرای اشك) از طول چشم بیشتر باشد ، شما چشمان عریضی دارید.

و اگر نمی توانید چشمی را کامل در آن فضا قرار دهید ، چشمان نزدیک به هم دارید.

ادامه دارد …

این پست روزانه بروز رسانی میشود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید